Şahin: “Elimizden gelen desteği veririz.”

Şahin: “Elimizden gelen desteği veririz.”

ABONE OL
19 Haziran 2024 15:15
Şahin: “Elimizden gelen desteği veririz.”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başbakan Yardımcılığı, Adalet Bakanlığı, Devlet Bakanlığı, TBMM Başkanlığı ve Karabük Milletvekilliği görevlerinde bulunmuş olan ülke – bölge yerel siyasetin önemli isimlerinden, Devlet Adamlarından, Karabük’ün siyasi büyüğü hali hazırda Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi olan Mehmet Ali Şahin; Ak Parti Karabük İl Başkanlığı programında halkın teveccüh göstererek ve oylarını vererek seçtiği belediye başkanlarına da önemli mesajlar verdi.

Ulusal ve uluslararası konular da yaptığı açıklamaların yanısıra Ak Partili Belediye Başkanlarına da tavsiyelerde bulunan ve “Seçim bitti artık hizmet zamanı, hiçbir mazeretin arkasına saklanmayacaksınız, diyen Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Şahin’in; belediye başkanlarına yönelik sözleri şöyle oldu.

“Karabük’te 2 olan Belediye Başkanlarımızı 5’e çıkardınız. 5 Belediye başkanımız da şu an burada. Seçim bitti ve önemli sorumluluklar üstlendiniz. Vatandaşlar yerel yönetimler de sorunlarınızı sizin çözeceğinize inandı. Artık seçim bittiğine göre bundan sonra iş yapma zamanınızdır.

Seçilmekle iş bitmez, başlar. Kısa- orta- uzun vadeli projeler üreteceksiniz. Şu an da ekonomik nedenlerle tasarruf tedbirleri uygulanıyor ama hiç önemli değil. Hiçbir mazeretin arkasına saklanmayacaksınız.

Her ay, her hafta , hergün bir hizmet üretecek proje üretebilirsiniz. İşte Milletvekili arkadaşlarım burada biz de Ankara’dayız. Projelerinizin gerçekleşmesi konusunda Ankara’ya , Bakanlıklara düşen herhangi bir görev  olduğunda elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

Vatandaş sizlerden hizmet bekliyor. Sorunlarının çözümünü bekliyor. Buna inanıyorum, vatandaşlarımız da inandılar ki size oy verdiler. O nedenler projelerinizi oluşturun, dosyalarınızı hazırlayın, belediye imkanarı buna yeterliyse hemen başlayın,geç kalmayın.

Zaman çabuk geçiyor arkadaşlar. Ankara’yı , Bakanlıkları, İller Bankasını ilgilendiren yönleri var destek gerekiyorsa Karabüklülerin sorunlarını çözmek için elimizden gelen desteği veririz. Ben eski bir milletvekili, eski bir TBMM Başkanı ve bir Karabüklü olarak elimizden geldiği kadarıyla şu ana kadar  hizmet ettim, inşallah bundan sonra da size yardımcı olmaya çalışırım. O bakımdan bayramlaşma vesilesiyle karşımızda teşkilatımızı, belediye başkanlarımız görünce bunları söyleme ihtiyacı hissettim.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP