Kurban Bayramı Resmi Bayramlaşma Töreni…

Kurban Bayramı Resmi Bayramlaşma Töreni…

ABONE OL
18 Haziran 2024 11:36
Kurban Bayramı Resmi Bayramlaşma Töreni…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kurban Bayramı Resmi Bayramlaşma Töreni, Karabük Valisi Mustafa Yavuz’un Ev Sahipliğinde Valiliğimizde Düzenlendi.

Vali Mustafa Yavuz’un ev sahipliğinde, Karabük Valiliği Fuaye Alanı’nda düzenlenen bayramlaşma programına; Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin, Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Durmuş Ali Keskinkılıç, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Ak Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, 27.Dönem Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Karabük Cumhuriyet Başsavcı Vekili Büşra Alıç Karaca, Vali Yardımcıları, İl Jandarma Komutanı İsmail Gökcek, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, siyasi parti temsilcileri oda ve dernek başkanları, basın mensupları ile vatandaşlar katıldı.

Vali Mustafa Yavuz, beraberindeki protokol üyeleriyle misafirleri karşılayarak; katılımcılar ile tek tek bayramlaştı.

Bayramlaşma programına katılan misafirleriyle sohbet ederek ilgilenen Vali Mustafa Yavuz, yaptığı konuşmasında; Kurban Bayramı‘nın Ülkemize ve Milletimize sağlık, huzur, birlik, beraberlik ve huzur getirmesini temenni ederek; tüm katılımcıların Kurban Bayramlarını tebrik etti.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin ise yaptığı konuşmada; Karabük halkının birlik ve beraberlik ile bayramlara çok önem verdiğini, Türk Milleti’nin ruh özünün bir yansımasının burada yaşandığını ifade ederek; katılımcıların Kurban Bayramlarını kutladı.

Bayramlaşma programı, katılan misafirlerin İl protokolü ile bayramlaşması ile sona erdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP