Okan Küçük Yorumluyor… 9 Haziran 2024

Okan Küçük Yorumluyor… 9 Haziran 2024

ABONE OL
11 Haziran 2024 18:43
Okan Küçük Yorumluyor… 9 Haziran 2024
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karabük’te bazı insanlar var ki, kendilerini makamlarının zirvesine yerleştirmişler. Bu insanlar, her şeyi bildiklerini ve şehri istedikleri gibi şekillendirebileceklerini sanıyorlar. Aslında, onlar ÇALIŞMANIN, BAŞARININ, HAKKIN VE HUKUKUN GERÇEK KATİLLERİ.

Bu kişiler, sen-ben-bizim oğlanlar misali kapalı bir devre oluşturmuşlar. Sırtlarını siyasete dayamışlar ve ‘hak’ diyerek haksızlık yapmaya devam ediyorlar.

Yaptıkları haksızlıkları örtbas etmek için her türlü bahaneyi/gerekçeyi UYDURUYORLAR. Kılıf hazırlama konusunda  üstlerine  yok yani.

Kendilerini akıllı, karşılarındakileri ise saf zannediyorlar. Şehri yönettiklerini ve dizayn ettiklerini sanıyorlar. Ancak, GERÇEKTE YAPTIKLARI, İNSANLARIN HAK VE HUKUKA OLAN GÜVENİNİ YOK ETMEK VE KENTİN GELECEĞİNİ ÇALMAK.

Bu insanlar, sadece kendi şahsi mevki ve makamlarını korumakla ilgileniyorlar. Şahsi rant ve çıkarlarını her şeyin önünde tutuyorlar. Asıl amaçları, Karabük’e değil, kendi menfaatlerine, adamlarına hizmet etmek.

Ez cümle; bu insanlar BU KENTE AÇIKÇA İHANET EDİYORLAR.

 Karabük’ün haklarını, hukukunu ve geleceğini korumak ise bizlere düşüyor. Bu kenti gerçekten sevenler olarak, adaleti ve hakkı laf olsun diye değil samimiyetle savunanlar olarak, Karabük’ün geleceği için, şehrimizi gerçekten adalet ve huzur içinde yaşanabilir kılmak için birlikte mücadele etmeliyiz.

Unutmayalım ki, ADALETİN OLMADIĞI YERDE HİÇBİR ŞEY UZUN SÜRE AYAKTA KALAMAZ.

 Şehrimize ve geleceğimize sahip çıkmak, hakkı ve hakikati savunmak, bizim en büyük sorumluluğumuzdur. Tabi ki hemşehrilerimizin katkı ve katılımlarıyla birlikte…

Kötülük Organize Olmuş Bu Şehirde

Karabük’ün Havası Kirli Mi, Kokuşmuş Mu ?

Okan Küçük’ün diğer köşe yazıları için burayı tıklayabilirsiniz

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP