Medikar’dan Emeklilere Müjde

Medikar’dan Emeklilere Müjde

ABONE OL
4 Temmuz 2024 13:38
Medikar’dan Emeklilere Müjde
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karabük’ün sağlık sektöründeki parlayan yıldızı, Özel Medikar Hastanesi, önemli bir anlaşmaya imza attı. Batı Karadeniz’in merkezi Karabük’te tüm branşlarda hizmet veren tam donanımlı bir sağlık merkezi olarak faaliyet gösteren hastane, sunduğu A kalite hizmetlerle bölge halkının takdirini kazanmış durumda. Modern tıbbi cihazlar, alanında uzman doktorlar ve güler yüzlü sağlık personeliyle donatılmış olan Özel Medikar Hastanesi, hasta memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutuyor.

Hastane, sağlığına önem veren bireyler için sadece bir tedavi merkezi olmanın ötesine geçerek, konforlu ve etkili bir tedavi süreci sunuyor. Poliklinik hizmetlerinden ileri tetkik ve tedavi yöntemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan hastane, bölgenin sağlık ihtiyaçlarını karşılamada hayati bir rol oynuyor. Özel Medikar Hastanesi, bölgedeki sağlık hizmetlerini mükemmeliyet anlayışıyla sürdürmekte ve bu doğrultuda önemli adımlar atmakta.

Bu adımlardan biri de Karabük Sosyal Güvenlik Kurumu ile yapılan indirim protokolü oldu. Hastane yönetimi tarafından duyurulan bu anlaşma, emeklilere yönelik önemli bir destek niteliği taşımakta. İmzalanan protokol çerçevesinde, Özel Medikar Hastanesi’nde sunulan poliklinik muayene ve tetkik hizmetlerinde SGK hasta payı fiyatları üzerinden emeklilere %20 indirim sağlanacak. Bu anlaşma sayesinde, emekli vatandaşlar kaliteli sağlık hizmetlerine daha uygun maliyetlerle erişebilecekler.

Hastane yönetimi, toplumun her kesimine ulaşmayı ve sağlık hizmetlerini daha erişilebilir kılmayı hedeflerken  yapılan konuyla ilgili yapılan açıklama da, “Emekli vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak ve onlara destek olmak bizim için büyük bir mutluluk. Bu protokol sayesinde emeklilerimize daha fazla hizmet sunabileceğiz,” denildi.

Bu indirim protokolü, emeklilerin sağlık hizmetlerinden daha fazla yararlanabilmeleri için önemli bir fırsat sunmakta. Karabük Özel Medikar Hastanesi, insan odaklı hizmet anlayışı ile bölgenin sağlık standartlarını yükseltmeye devam ederken, bu tür iş birlikleri ile de toplumsal sorumluluğunu yerine getirmekteye devam ediyor.

Özel Medikar Hastanesi, önümüzdeki dönemde de benzer projeler ve iş birlikleri ile adından söz ettirmeye devam edecek. Sağlık sektöründe yenilikçi yaklaşımlar ve yüksek kalite standartları ile hizmet vermeyi sürdüren hastane, bölge halkına sunduğu katkılarla Karabük’ün sağlık alanındaki lider kurumlarından biri olmaya devam ediyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP