Kaymakam BÜTÜN’ den Personele Başarı Belgesi

ABONE OL
27 Ağustos 2020 16:46
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eskipazar İlçe Kaymakamı Emrah BÜTÜN, Koronavirüs tedbirleri kapsamında oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu, Seyahat İzin Kurulu ve tedbirler kapsamında birçok alanda görev alan personelleri Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

Koronavirüs salgınının başlaması ile alınan tedbirler kapsamında, Eskipazar Kaymakamlığı bünyesinde birden fazla kurum personelinin katılımı ile Vefa Sosyal Destek Grubu, Seyahat İzin Kurulu, Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Çalışma Grubu oluşturuldu.

Bu kapsamda Kaymakam Emrah BÜTÜN, Belediye Başkanlığı, Jandarma Komutanlığı, Emniyet Amirliği, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü, Özel İdare Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü personellerini Başarı Belgeleri ile ödüllendirerek; “Koronavirüs salgına karşı ilk günlerden itibaren kademeli olarak etkin önlemler alındı. Alınan önlemler kapsamında vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Vefa Sosyal Destek Grubu, Seyahat İzin Kurulu Çalışma Grubu, Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Çalışma Grubu oluşturuldu. Vatandaşlarımızın acil ihtiyaçları başta olmak üzere, günlük eczane, market ve maaş talepleri gibi birçok hususta istekleri karşılandı. Birçok kurum personelinin katılımı ile oluşturulan bu gruplarda gece gündüz demeden büyük bir özveriyle çalışan herkese teşekkür ederim.” dedi.

İlçe Kaymakamı Emrah BÜTÜN, Koronavirüs tedbirleri kapsamında oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu, Seyahat İzin Kurulu ve tedbirler kapsamında birçok alanda görev alan personelleri Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.