Doğa Kolejinde Çift Diploma Programı

Doğa Kolejinde Çift Diploma Programı

ABONE OL
10 Temmuz 2024 12:56
Doğa Kolejinde Çift Diploma Programı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karabük Safranbolu Doğa Koleji  Safranbolu Barış Mahallesinde yer alan kampüsünde önümüzdeki yıl eğitim öğretim faaliyetine geçecek.

Karabük Doğa Kolej; Talim Terbiye onaylı müfredatı, donanımlı kadrosu, yoğunlaştırılmış İngilizce programı, aktif rehberlik hizmetleri, uygulama dersleri ve koçluk hizmetleri ile eğitimde fark yaratmayı amaçlıyor.

Türkiye’nin en köklü ve yenilikçi vakıf üniversitelerinden İstanbul Bilgi Üniversitesini de bünyesinde barındıran Can Eğitim Grubu çatısı altında marka yolculuğuna devam eden Doğa Koleji, 22 yılda Türk eğitimine sayısız başarı, ödül ve fark dersleri kazandırdı. Doğa Koleji bugün yaşam boyu eğitim felsefesiyle öğrencilerine okul öncesinden üniversiteye kadar hayatlarında başarıyı yakalayacakları donanımı sunuyor.

 Doğa Koleji eğitimde yenilikçi ve global bakış açısını bir adım ileriye taşıyarak, öğrencilerine Kanada Çift Diploma Programı sunuyor! Bu prestijli programla öğrenciler, hem Türkiye’den hem de Kanada’dan lise diploması alarak mezun olma fırsatına sahip olacaklar.

Kanada Çift Diploma Programı Nedir?

Kanada Çift Diploma Programı, öğrencilere dünya standartlarında eğitim sunarak, uluslararası platformlarda rekabet edebilir bireyler yetiştirmeyi hedefleyen bir eğitim modelidir. Program kapsamında öğrenciler, Kanada eğitim sistemine entegre olacak ve Kanada lise diploması almanın yanı sıra, global üniversitelere girişte büyük avantajlar elde edecekler. Program tüm Doğa Kampüslerin lise kademelerinde uygulanacaktır.

Programın Avantajları

Çift Diploma Fırsatı: Öğrenciler, Doğa Kolejinden mezun olduklarında hem Türk lise diploması hem de Kanada lise diploması almaya hak kazanacaklar.

Uluslararası Eğitim: Kanada müfredatına dayalı derslerle öğrenciler, dünya çapında tanınan bir eğitim alacak ve küresel bakış açısını geliştirecekler.

Küresel Üniversite Kabulü: Çift diploma ile öğrenciler, dünya genelindeki üniversitelere daha kolay ve avantajlı bir şekilde başvuru yapabilecekler.

Kültürel Zenginlik: Kanada’nın kültürel değerlerini ve eğitim sistemini öğrenerek, farklı bir kültür ve eğitim anlayışı kazanacaklar.

Doğa Koleji Uluslararası Ofis ve Yurt Dışı Eğitim Programları Koordinatörü Gonca Taşar; “Kanada Çift Diploma Programı ile öğrenci ve velilerimizin çeşitlilik gösteren ilgi ve ihtiyaçlarına yönelik olarak sunduğumuz farklı eğitim programları ile faaliyet alanlarımızı genişletmekten büyük gurur duyuyoruz. Bu program, öğrencilerimizin global vatandaşlar olarak yetişmelerine katkı sağlayacak önemli bir adımdır.” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP