Ünal’dan tebligat açıklaması

ABONE OL
31 Aralık 2019 16:18
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ak Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Karabükspor eski yöneticisi Mahir Acar’ın hayatını kaybetmesinden duyduğu üzüntüyü tarafımızla paylaştı.

Merhum Mahir Acar’a başsağlığı dileyen Ünal; Karabükspor eski yöneticilerine gelen tebligatlarla ilgili de bir açıklama yaptı.

Ünal yaptığı açıklama da, Karabük Milletvekilimiz Niyazi Güneş ile birlikte Karabükspor eski yöneticilerine tebligat gönderilmesi süreciyle birlikte Maliye Bakanımızı, Gelir Vergisi Başkanını ve SGK yetkililerini ziyaret ettik.

Ziyaretlerimizde Kardemir Karabükspor’da yönetimler de yer almış arkadaşların ticari hayatlarını ve şahsiyetlerini sıkıntıya sokacak bir işlemin yapılmamasını kendilerine anlattık. Bu konudaki görüşmelerimizde olumlu yanıt aldık. Gelinen süreçte hiç bir eski Karabükspor yöneticisi arkadaşımızla ilgili zaten tebligat gönderilmesinin dışında hiç bir işlem de yapılmadı.

Şimdi devletimizin alacağı tabi ki baki, ama Karabükspor konusunda işler yoluna girinceye , bir çözüm olana kadar tebligat gönderilmesinin dışında bir işlemin yapılmayacağı konusu kesin.

Şimdi yarın – öbür gün yeni ve güven verecek olan yöneticiler gelince bu sorunlar kalkar diye bekliyorduk. Bildiğiniz gibi , Karabükspor konusunda basına da yansıyan bazı temasları olmuştu Safranbolulu İşadamı Şefik Dizdar’ın.

27 Kasım 2019 Tarihli Şefik Dizdar’la yaptığımız görüşme haberi için BURAYA tıklayınız.)

Bu tesis edilir ,güvenilir bir yönetim oluşturulursa Kardemir’inde sıcak bakacağını düşünüyorum, yani bir bakarsınız bir an da rüzgar değişebilir. Bu anlamda Şefik Bey’in çabaları devam ediyor.

Bu iradeyi görünce bizler de hem yönetim noktasındaki çalışmalara hem de hukuki yönü daha hızlı harekete geçirme noktasında destek vereceğiz.

Özellikle kurulması muhtemel yeni yönetim zaten hukuki anlamda da irade gösterecektir. Biz şehrin milletvekilleri olarak elimizden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” ifadelerinde bulunurken merhum Mahir Acar için başsağlığı dileğini yineledi.

Karabük FARKLI Gazete / Karabük Ajans 78

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.