Safranbolu Belediyesi – STSO 4

Safranbolu Belediyesi – STSO 4

ABONE OL
17 Ağustos 2023 17:40
Safranbolu Belediyesi – STSO 4
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Önceki yorum haberler de yazmıştım. En kısa özeti şu.

Safranbolu TSO ,Safranbolu Belediyesinden Gerdan restoranın bulunduğu binayı istiyor. Belediye’de BASIN AÇIKLAMASINDA İFADE ETTİĞİNE GÖRE;  orasının başka bir kuruma verilemeyeceğini yerin karayollarına ait olduğunu  söylüyor.

STSO’ya bu bildiriliyor, Belediye de oylanıyor oy çokluğuyla meclis üyeleri de HAYIR diyor.

Safranbolu Belediyesi basın açıklamasındaki göndermesinde ‘  …İnşaat alanında söz sahibi iş insanları bulunan…” dediği paragrafta özetle ‘ BAŞKA ODALAR KENDİ BİNASINI YAPTI, BİZDEN YER İSTEYECEĞİNİZE KENDİ BİNANINIZI SİZ DE KENDİNİZ YAPIN.’ İmasında bulunuyor.

STSO’nun  teşekkürüne de itiraz ediyor Belediye. BASIN AÇIKLAMASINA göre ;CHP Karabük Milletvekili Cevdet Akay’ın konuyu Safranbolu Belediyesinden öğrendiği ve Safranbolu Belediyesinin kararını desteklediğini söylüyor.

Adeta teşekkürü SAHTE  , FEYK (FAKE) teşekkür olarak ilan ediyor.

Konuyla ilgili önceki yorum haberler  

Haber 1 için burayı tıklayınız

Haber 2 için burayı tıklayınız

Haber 3 için burayı tıklayınız

Sonuca Gelecek Olursak…

Safranbolu Belediyesi basın açıklamasında

‘Öte yandan SÖZ KONUSU ALAN, Safranbolu Belediyesi’nin SAFRANBOLU HALKINA HİZMET İÇİN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN DE KATKILARIYLA ÜZERİNE PROJE ÇALIŞMALARINI TAMAMLADIĞI bir bölgedir.

 Belediyemizin önceliği; kent halkının ve bir UNESCO ve turizm kenti olarak misafirlerimizin en iyi hizmeti alabilmesidir. Gerdan Restoran olarak anılan alan yerel gastronomik düzeyde hizmet verilen; el sanatları konusunda fuar çalışmaları yapılan; gençler, çocuklar, yaşlı vatandaşlar, aileler ve evcil hayvan sahipleri için düzenlenmiş bir park alanına dönüşmesi planlanan; tüm vatandaşlarımızın kullanımına açık yüksek değerli bir alandır.

SAFRANBOLU HALKININ HİZMET HAKKI OLAN BÖLGENİN DEVRİNİ UYGUN GÖRMEDİĞİMİZ GİBİ HUKUKEN DE BÖYLE BİR DEVİR İMKÂNI OLMADIĞININ ALTINI BİR KEZ DAHA ÇİZMEK İSTERİZ.’

Projeleri tamamlanmış olan ‘Gerdan Restoran’ adıyla andığımız bölge çok geçmeden kıymetli halkımızın vakit geçirmekten mutluluk duyacağı, ülke çapında örnek bir tesise dönüşmeye hazırdır, çalışmalarımız resmen başlamıştır.” Diyor.

Bu yukarıdaki tırnak içindeki  ifadeler Safranbolu Belediyesi’nin resmi basın açıklamasındaki ifadeler…

Özetle; ‘ORASI SAFRANBOLU HALKININDIR, SAFRANBOLU HALKINA HİZMET AMACIYLA KULLANILACAKTIR.’ diyor Safranbolu Belediyesi.

BAŞKA BİLMEDİĞİM KONULAR YOKSA konu ve Belediyenin açıklaması bu…

Okan Küçük’ün tüm yazıları için BURAYI Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.