Rektör Polat’tan, Türker İnanoğlu’na ziyaret

ABONE OL
3 Temmuz 2020 14:34
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ünlü yapımcı Türker İnanoğlu’nun adını taşıyan yapımı hızla devam eden İletişim Fakültesi binasının projesi üzerinde değerlendirmelerde bulunuldu. 

Karabük Üniversitesi Safranbolu Yerleşkesinde yapımı devam eden Karabük Üniversitesi Türker İnanoğlu İletişim Fakültesi binasının inşaasını gerçekleştiren Safranbolu’nun en önemli değerlerinden birisi olan Türker İnanoğlu Bey’e gerçekleştirilen nezaket ziyaretine Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Refik Polat, Rektör Yardımcısı Prof.Dr.İzzet Açar, Türker İnanoğlu İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Fatma Zehra Tan ve beraberindeki heyet katıldı.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ziyarette şunları belirtti:

“Türker İnanoğlu Bey’e, bize gösterdiği ilgiden, yakınlıktan ve teveccühten dolayı çok teşekkür ederim. Türkiye’de önemli bir marka değere sahip olan Türker İnanoğlu İletişim Fakültesinin inşaatının hızla ilerlemesi, Karabük ve Safranbolu halkını ve bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Safranbolu’nun ruhunu ve dokusunu yansıtacak olan bu projenin hayata geçmesinden mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle sizlere tekrar şükranlarımızı sunarım.”

Türker İnanoğlu: Memleketim Safranbolu’ya böyle bir yatırımı gerçekleştirdiğim için mutluyum. 

“Yapımını gerçekleştirdiğimiz Türker İnanoğlu İletişim Fakültesinde yetişecek gençlerimiz, ülkemize hayırlı birer evlat olurlar.  Memleketim Safranbolu’ya böyle bir hizmeti gerçekleştirdiğim için mutluyum. Ziyaretiniz için teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Ziyaret sırasında yapılan toplantıda, Türker İnanoğlu İletişim Fakültesi binasının projesi üzerinde fikir ve bilgi paylaşımında bulunuldu.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Refik Polat’ın, Türker İnanoğlu’na hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.