Nevzat AKBAŞ’ın Kurban Bayramı Mesajı

ABONE OL
30 Temmuz 2020 16:20
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Toplumsal dayanışma ve yardımlaşma duygularının zirveye ulaştığı, sevinç, mutluluk ve kavuşma heyecanının hepimizi sardığı bir Kurban Bayramını daha karşılamanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlara anlam katan millî ve manevi değerlerimiz, şanlı tarihimizden gelen bizi biz yapan ananelerimiz ve ata mirasımız; çocuklarımızın ve gençlerimizin Büyük ve Güçlü Türkiye’mizin geleceğine taşıyacakları en kutsal hazinedir. Bu bilinç ve idrak ile; büyüklerimiz, aziz şehitlerimizin kıymetli emanetleri, gazilerimiz, kimsesi kalmamış yaşlılarımız, akraba ve komşularımız ile bayramları bayram yapmak bizlerin en önemli sorumluluğudur.

Bu sorumluğumuzu yerine getirirken içerisinde bulunduğumuz COVID-19 Salgını sürecini de göz önünde bulundurarak sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına dikkat edilmesi, kalabalık ortamlardan kaçınılması da kendimizi ve sevdiklerimizi korumak adına büyük önem arz etmektedir.

Bu vesileyle müşerref olduğumuz Kurban Bayramınızı; tüm insanlığa sevinç, huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle kutlar, sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunarım

Nevzat AKBAŞ  İl Millî Eğitim Müdürü

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.