Köy Yollarında Yol Çizgi Çalışmaları…

ABONE OL
20 Ağustos 2020 15:45
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karabük İl Özel İdaresi, ihalesi yapılan muhtelif köy yollarında düşey ve yatay işaretleme çalışmalarına başlandı.

Muhtelif köy yollarında güvenliği sağlayacak yol çizgi boyama çalışmalarını inceleyen Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, “ İhalesini yaptığımız muhtelif köy yollarında düşey ve yatay işaretleme çalışmaları, mevsim şartlarının elverişli olduğu bu dönemlerde yoğun bir şekilde devam ediyor. Şuanda program dahilinde olan köy yollarımızda asfaltlama çalışmalarımız sürüyor. Bunun yanında yol çizgi çalışmalarımız da başladı.

Keltepe kayak merkezi yolunda oto korkuluk çalışmasını geçtiğimiz aylarda yapmıştık, şimdi de asfalt yaptığımız köy yollarında güvenliği sağlayacak yol çizgi çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Her geçen yıl bir önceki yıla göre daha güzel çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Aşama aşama ve ödenek durumuna göre tüm grup yollarımızı inşallah sıcak asfaltla kaplayacağız. Asfalt çalışması tamamlanan köy yollarımızda yol güvenliğini sağlayacak tüm çalışmaları gerçekleştireceğiz” diye konuştu. Genel Sekreteri Uzun açıklamalarının sonunda hizmetlerin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek Personellerimize çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Karabük İl Özel İdaresi, ihalesi yapılan muhtelif köy yollarında düşey ve yatay işaretleme çalışmalarına başlandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.