Köse’den, Ignatiadou’ya Teşekkür.

ABONE OL
14 Ağustos 2020 03:38
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Kardeş Şehir Skydra Belediye Başkanı Katerina Ignatiadou’ya, kentteki Safranbolu Meydanı‘na verilen ehemmiyet nedeniyle teşekkürlerini iletti. 

Başkan Köse, geçtiğimiz haftalarda Ayasofya Müzesi’nin Cami olarak ibadethaneye dönüştürülmesi ardından Selanik’te yaşanan Türk Bayrağı yakılması olaylarına tepki göstermiş, ancak sağduyu ile yaklaşılması gerektiğini belirterek münferit olaylardan halkların genellemelere maruz bırakılmaması ve kardeş şehir statülerini hoşgörü ve dayanışmayı sürdürmek için devreye sokacaklarını dile getirmişti. 

Skydra Belediye Başkanı Katerina Ignatiadou ise kentteki Safranbolu Meydanı’nı betondan kurtarıp peyzaj çalışmaları ile güzelleştirerek karşılık verdi. 

Başkan Köse, Türkçe, İngilizce ve Yunanca ilettiği mesajında;

“Kardeş kentimiz Skydra’nın belediye başkanı sevgili Katerina Ignatiadou’ya Safranbolu Meydanı’nda yapılan peyzajın iyileştirilmesi ve bakım çalışmaları için içtenlikle teşekkür ediyorum.

Aramızdaki iyi niyet ve tarihsel bağ korunmalı ve iki millet arasında dayanışma ve hoşgörü örneği olmalıyız” dedi.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Kardeş Şehir Skydra Belediye Başkanı Katerina Ignatiadou’ya, Safranbolu Meydanı’nın güzelleştirildiği için teşekkür etti

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.