Kardemir geleceğini şekillendiriyor

Kardemir geleceğini şekillendiriyor

ABONE OL
17 Eylül 2023 23:03
Kardemir geleceğini şekillendiriyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kardemir geleceğini şekillendirmesine yönelik faaliyetlerine hız verdi.

Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Yönetim Kurulu Üyeleri, Üst Yönetim ve Ünite Müdürlerinin katılımıyla “Stratejik Plan Amaç-Hedef Çalıştayı” gerçekleştirildi. 16-17 Eylül tarihlerinde Yenişehir Mühendisler Kulübü’nde bir araya gelen Kardemir yöneticileri, iki gün boyunca Swot, Pestle, beyin fırtınası analiz yöntemleri doğrultusunda ileriye doğru atılacak adımlara ilişkin planlama çalışmaları yaptı.

Demir: Stratejik Plan Amaç-Hedef Çalıştayı geleceğimizi inşa edecek

Kardemir’in beş yıllık stratejik planının hazırlanmasında ana çalışma olan Stratejik Plan Amaç-Hedef Çalıştayı’nın açılış konuşmalarını gerçekleştiren Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Kardemir’in geleceğini şekillendirecek olan çalıştayın önemine vurgu yaptı. Demir, “Kardemir’in geleceğini inşa edecek stratejilerin belirleneceği bu organizasyonu geniş bir yönetici katılımı ile gerçekleştiriyoruz. Kardemir’in 87 yıllık geçmişi göz önüne alarak yapageldiğimiz işleri daha iyi yapabilmek gerek ürün gerekse üretim yöntemlerimiz konusunda yeni yaklaşımları geniş şekilde istişare etme amaçlı bu toplantımızın, Kardemir’i taşımayı düşündüğümüz yeni ufuklar konusunda yol gösterici olacağı muhakkaktır. İddialı amaç ve hedefleri belirleyeceğimiz bu süreci gerçekleştirmek üzere atacağımız etkin adımları takip edecektir. Şirketimizi omuzlarında taşıyan yönetici ve çalışanlarımız ile el birliği içinde hissedarlarımızın gurur duyacağı bir Kardemir’in inşası için kolları sıvamış durumdayız.” ifadelerini kullandı.

Stratejik Plan Amaç-Hedef Çalıştayı, toplu aile fotoğrafı çekiminin ardından program tamamlandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.