Karabük Fay Hattı…

Karabük Fay Hattı…

ABONE OL
2 Ekim 2023 10:19
Karabük Fay Hattı…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karabük’te doğdum, 45 yıldır da Karabük’te yaşıyorum. Karabük’te  deprem fayı olduğunu

Adının da  KARABÜK FAYI olduğunu, 40 km uzunluğunda olduğunu, eğer BİR DEPREM ÜRETİRSE 7 BÜYÜKLÜĞÜNDE olabileceğini  ilk kez duydum.

Malum Karabük’te YAPAY GÜNDEM OLUŞTURMA VE BOŞ BOŞ İŞLERLE , KISIR ÇEKİŞMELERLE GÜNDEMİ  LÜZUMSUZ YERE MEŞGUL EDEN BAZI SİYASİLERDEN bugüne kadar bu konu da tek bir çaba, faaliyet, görmedik çünkü.

KARABÜK FAYı  diye 40 km uzunluğunda bir fay var da, bununla ilgili bugüne kadar tek bir çalışma, araştırma- inceleme yapılmış mı ?

Varsa yoksa laf kavgasında ben seni yendim, ben herkese fena laf çakarım yarışları…

Karabük Milletvekili Cevdet Akay’a teşekkür ediyorum.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’ye teşekkür ediyorum.

Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Konfederasyonu ve Karabük Dernekler Federasyonuna teşekkür ediyorum.

DEPREM GİBİ SİYASETÜSTÜ BİR KONUDA Safranbolu’da gerçekleştirilen zirvede, Karabük’ün  geleceği için önemli mesajlar verildi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Yer Bilimci  PROF. DR. NACİ GÖRÜR,  40 KM’LİK KARABÜK FAY HATTI ÜZERİNDE YAŞIYORSUNUZ ve bunu mutlaka araştırmalı- incelemelisiniz, dedi.

Bizim bazı siyasetçilerin bugüne kadar umurunda olmamış, bugünden sonra olur mu göreceğiz.

Bazı siyasetçilerimizin hakaret etme, laf çakma yarışından başka bir işi yok…

(Karabük hentbol takımına yıllık 400 bin TL lazım, Büyük başarı öyküsü yazan takıma başka iller de o ilin belediyeleri sponsor oluyor. Karabük’te bu takım sahipsiz diye yorum haber yapıyorum, kimin umurunda ? Neyse… )

BU ZİRVEYİ DÜZENLEYEN MİLLETVEKİLİ CEVDET AKAY’A, BELEDİYE BAŞKANI ELİF KÖSE’YE, TÜMBİKON VE KARDERFED’E GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

İnşallah  40 km’lik Karabük fayıyla ilgili gerekli araştırma ve incelemeler yapılır ve alınması gereken tedbirler için harekete geçilir.

Karabük siyaseti yapay gündemlerden kurtulur da , gerekli işlere yoğunlaşır inşallah.

Okan Küçük’ün tüm yorum haberleri için burayı tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.