Karabük FARKLI Gazete de dezenfekte ve ilaçlama yapıldı.

ABONE OL
30 Mart 2020 16:35
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karabük Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, sağlıklı ve temiz bir çevre için vatandaşların yoğun olarak kullandığı yerlerde salgın hastalıklara neden olan virüslere karşı dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bilindiği gibi Koronavirüs salgının başlamasıyla birlikte Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin talimatıyla , Veteriner İşleri Müdürlüğü vatandaşların yoğun olarak kullandığı şehirlerarası otobüs terminali, halk otobüsleri, dolmuşlar, pazar yerleri, alışveriş merkezleri, okullar ile umumi tuvaletlerde virüse karşı dezenfektasyon ve ilaçlama çalışmalarına başlamıştı.


Koronavirüs salgınına karşı Karabü’te dezenfekte işlemleri aralıksız devam ediyor Bu kapsam da işyerlerini de ücretsiz bir şekilde ilaçlayan ve dezenfekte eden ekipleri Karabük Farklı Gazete & Karabük Ajans 78 bürosunu da dezenfekte ettiler.

Kamuoyuna doğru, tarafsız ve güvenilir bir şekilde haber ulaştırma amacıyla çıktığımız bu yol da, mesai arkadaşlarımızla birlikte daha temiz bir ortamda çalışmak için uyguladığımız tedbirlerden biri de dezenfeksiyon çalışması oldu. Karabüklüleri bilgilendirmek, halkın haber alma hakkına duyduğumuz saygı gereği çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu süreçte hemşehrilerimizin zaruri haller dışında evde kalmalarını hassaten rica ediyoruz.

Dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdüren ,Karabük Belediye Başkanımıza ve Veteriner İşleri Müdürlüğümüze ve Özveriyle çalışan çalışma arkadaşlarına Karabük FARKLI Gazete ailesi olarak teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar ve Sağlıklı günler diliyoruz.

Karabük FARKLI Gazete / Karabük Ajans 78

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.