Karabük Emin Eller de…

Karabük Emin Eller de…

ABONE OL
21 Temmuz 2020 19:05
Karabük Emin Eller de…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karabük trafiğinin 50 yılını çözümleyecek olan Kardemir Farklı Seviyeli Kavşağı yapım işi, bir süredir askıdaydı.

Karabük’ün son yıllarında gündeminde olan trafik sıkışıklığının önemli anlamdaki çözümünün merkezi olarak kabul edilen Kardemir Farklı Seviyeli Kavşağı yapım işiyle ilgili bugüne kadar bir çok toplantı yapılmış ve toplantılar da Karayolları Bölge Müdürlüğü ve Karabük Belediyesi, 153 Şube Şefliği, Kardemir, Kargaz, Enerjisa, Emniyet Müdürlüğü, DDY, Türk Telekom ve diğer ilgililer katılmış ihale aşaması konuşulmuştu.

Aşağıdana Köyü Kavşak Çalışmalarına Başlanmıştı

Karabük Ajans 78 Haber sitemizde Karabük Millet Vekillleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş‘in seçildikleri günden bugüne, uyum içinde ve tam performansla çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ve Ankara’da Vekillerin işbirliği içinde yaptığı ziyaretlerin meyvelerini verdiğini belirten bir haberi Aşağıdana Köyü Kavşak çalışmalarına başlanmasıyla duyurmuştuk. O haberimiz için BURAYI tıklayınız.

Kardemir Farklı Seviyeli Kavşağı yapım işi 18-08-2020 de İhale Edilecek

Edindiğimiz bilgilere göre ; Karabük trafiğinde yaşanan keşmekeşi önemli ölçüde bitirecek ve gelecek 50 yıla damgasını vuracak olan Kardemir Farklı Seviyeli Kavşağı yapım işi noktasında Ak Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’in Ankara’da yaptıkları çalışmalar yine meyvesini verdi. Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü Safranbolu- Karabük 4 Bl Hd Yolu Kardemir Farklı Seviyeli Kavşağı yapım işini 18-08-2020’de İhale edecek. Konuyla ilgili Karabük Milletvekilleri Ünal ve Güneş’ten bir açıklama bekleniyor.

ÜNAL- GÜNEŞ VE GÜREL ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANINI ZİYARET ETMİŞLERDİ.

Not: Son olarak 22 Nisan 2020 tarihinde Karabük Valisi Fuat Gürel, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaosmanoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunurken, kavşak projesi ile ilgili bilgileri de sunmuşlardı.

Karabük Millet Vekillleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş ve VKarabük Valisi Fuat Gürel ile Karabük Emin eller de…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.