<strong>Karabük Belediye Başkan Adayları…</strong>

Karabük Belediye Başkan Adayları…

ABONE OL
11 Eylül 2023 09:43
<strong>Karabük Belediye Başkan Adayları…</strong>
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karabük Merkez Belediyesi için Ak Parti’nin hangi adayla yola çıkacağı merak ediliyor.

Şimdilik konuşulan 4 isim var. BU 4 İSİM DE HEM OLUMLU- HEM OLUMSUZ  ŞEKİLDE konuşuluyor.

Ben bugünkü yorum haberim de bu 4 isimle ilgili OLUMLU KONUŞULAN YORUMLARI yazacağım

Konuşulan 4 Belediye Başkan Adayından biri önceki dönem Karabük Milletvekili Niyazi Güneş.

Niyazi Hoca; Milletvekilliği döneminden ve geçmiş görevlerinden dolayı Ankara’yı, bürokrat ve siyasi çevreyi  tanımasıyla  konuşuluyor.

Eğer Karabük Belediye Başkanı olursa Karabük’e; Ankara’dan Bakanlıklardan gelecek her türlü desteği rahatlıkla kotarabilir, aday o olmalıdır, deniliyor.

Konuşulan ikinci isim Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya.

Gençliği, dinamizmi ve çalışkanlığıyla  Karabük’teki değişimin Ak Parti Belediyeciliğinde yüzü olur, başkan adayı olursa zaten  güzel hizmetleri halk için yapacağı gibi, kendisi pek nefsi biri olmasa da sonuçta her insan da nefis var, seçildiğinde zaten çok ciddi çalışmalar yapmalı ki, siyasi yolculuğu daha üst seviyelere çıkabilsin.

Bu anlamda  Özkan Çetinkaya aday olmalı, zaten geçen dönem herkes vekil adayı olurken  kale de on numara bekçilik yaptı, sahada fırtınalar estirdi  onun hakkıdır, aday o olmalıdır, deniliyor.

Konuşulan üçüncü isim Muzaffer Atılkan.

Muzaffer Atılkan sosyal medya hesaplarından  paylaştığı projeleri konusunda konuşuluyor.

Karabük Belediyesi ileri gidecekse  projelerle olmalı, şu ana kadar  ciddi anlamda plan – proje yapan paylaşan tek isim Muzaffer Atılkan. Belli ki Karabük İçin hayalleri var. Bu hayalleri gerçeğe dönüştürebilecek kapasiteye de sahip.

Karabük’te artık lafla peynir gemisi yürümez. Plan ve projelerle  şimdiden öne çıkan bir isim zaten. Baktığınızda Başkan Vergili bile hedef alıyorsa, demek ciddi  bir rahatsızlık var, aday o olmalıdır, deniliyor.

Konuşulan dördüncü isim ise Timurçin Saylar.

Önceki dönem Ak Parti İl Başkanlığı görevinde bulunan bir isim olduğu için  zaten tabanın tanıdığı – bildiği- sevdiği bir isim, deniliyor.

Parti başkanlığı yapmış olması, başkanlık öncesi –sonrası tavırlarıyla Ak Parti camiasının içine sinebilecek bir aday, ayrıca TSO Başkanlığı görevi de yapmış bir isim olarak Karabük’ün  dokusunu çok iyi bilen bir isim.

 Timurçin Saylar, icraatçı bir başkan olarak öne çıkacaktır aday o olmalıdır, deniliyor…

Tabi bunlar şimdiden konuşulan isimler. İleri de daha çok aday adayı çıkacaktır. Ak Parti Karabük Belediyesine yine rekor düzeyde adaylık başvurusu olacaktır.

Onlar şimdilik  erken konuşulup, yıpranmamak için bekliyorlar herhalde.

Az daha zaman geçsin daha çok isim olumlu- olumsuz yönleriyle konuşulacaktır. Ben de zamanı geldikçe kamuoyundan gelen yorumları haberleştiririm tabi ki…

Okan Küçük’ün tüm yorum haberleri için burayı tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.