Akbaş, Temel Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirdi.

ABONE OL
6 Mayıs 2020 20:50
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karabük Milli Eğitim Müdür V. Nevzat Akbaş, eğitime hız verdi. Akbaş , ilk olarak 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS), okul kayıt alanları, korona virüs salgını tedbirleri kapsamında alınacak önlemler, uzaktan eğitim ve telafi eğitimi kapsamında öneriler, planlamalar ve çalışmalar ile ilgili video konferans yöntemi ile Ortaöğretim Müdürleri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirmişti.

O haberimiz için burayı tıklayınız.

Akbaş, bugün de  video konferans yöntemi ile temel eğitim müdürleri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turgut ACARLI, Şube Müdürleri Muhammet Nuri ATASEVEN, Fuat ÜNLÜ ve Mehmet ÖZDEMİR ile Merkez İlçe Temel Eğitim Okul Müdürlerinin katıldığı toplantıda, 20 Haziran 2020’de yapılacak olan Liselere Geçiş Sistemi (LGS) ile ilgili korona virüs salgını tedbirleri kapsamında alınacak önlemler hakkında bilgilendirmelerde bulunan AKBAŞ: Bu süreç içerisinde öğretmenlerin mutlaka her türlü iletişim kanalı ile öğrencilere ulaşmalarını ve hem EBA TV/portal aracılığı ile hemde güvenli diğer iletişim kaynakları ile çocukların ders takiplerinin yapılması talimatlarını verdi.

Okullardaki dezenfekte çalışmaları, EBA Akademik Destek Sisteminin verimli ve etkin kullanılması, uzaktan eğitim faaliyetleri, bu süreçte öğretmen ve ailelerine yapılacak olan eğitsel ve psikolojik rehberlik, Liselere Geçiş Sistemi (LGS), telafi eğitimi ile sosyal ağların eğitimde etkin ve verimli kullanılması konularıyla ilgili değerlendirmelerinde yapıldığı toplantı da, katılımcıların görüş paylaşımları yapıldı ve soruları cevaplandırıldı. Karabük İl Milli Eğitim Müdür V. Nevzat Akbaş, okul müdürlerine ülkece geçirdiğimiz bu zor günlerde ortaya koydukları sorumluluk yaklaşımı için teşekkürlerini iletmesinin ardından toplantı son buldu.

Karabük Ajans 78/ Karabük FARKLI Gazete

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.