Ahmet Şahin Yeniden Ovacık İlçe Başkanı…

ABONE OL
8 Ağustos 2020 13:38
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti, yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgını sebebiyle ara verilen kongrelerine, normalleşme süreciyle birlikte Eflani ve Ovacık ilçesiyle başladı. 7. Olağan Ovacık İlçe Kongresinde tek aday olan Ahmet Şahin Ovacık İlçe Başkanlığına seçildi.

Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilen 7. Olağan Eflani İlçe kongresine AK Parti Bursa Milletvekili ve Karabük Koordinatörü Dr. Mustafa Esgin, AK Parti Karabük Milletvekilleri, Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Normalleşme süreciyle birlikte bugün Eflani ve Ovacık ilçe kongreleri ile, 7. olağan kongre sürecine maske, mesafe ve hijyen tedbirlerini en üst düzeyde tutarak devam ettiklerini belirten AK Parti Bursa Milletvekili ve Karabük Koordinatörü Dr. Mustafa Esgin, “Kongreler, demokratik hayatımızın düğünü bayramıdır.” dedi. Esgin konuşmasına şöyle devam etti, “Dünyayı ve ülkemizi etkileyen korona virüs salgını sebebiyle 7. olağan ilçe kongrelerimize ara vermiştik. AK Parti olarak, salgın öncesinde 187 civarında ilçe kongremizi gerçekleştirmiştik. Salgın öncesi Karabük ilimizde Eskipazar ve Yenice ilçe kongrelerimize teşkilâtımızın ve delegelerimizin coşkulu katılımıyla gerçekleştirmiştik.

Normalleşme birlikte bugün Eflani ve Ovacık ilçe kongrelerimiz ile, 7 olağan kongre sürecimize maske, mesafe ve hijyen tedbirlerini en üst düzeyde tutarak devam ediyoruz.” dedi.

AK Parti kadrolarının huzurun, barışın, kardeşliğin tercümesi olduğunu ifade eden Esgin, “AK Parti kadroları milletin kalkınmasının, tarihimizin, merhametimizin, yükselişin, geleceğin, zenginliğin ve ülkemizin yarına onurlu yürüyüşünün tercümesidir. AK Parti kadroları dünya mazlumlarının tercümesidir. AK Parti kadroları huzurun, barışın, kardeşliğin tercümesidir. AK Parti kadroları kendisine tayin edilen büyük bir misyonun tercümesidir.

Allah’a hamdolsun ki liderimiz Recep Tayyip Erdoğan var. Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, 2023’e doğru hep birlikte güçlü adımlarla ilerliyoruz. İşte bu kadrolar, geleceğe güçlü bir Türkiye bırakacak. Gelecek nesillerimize zengin, onurlu ve güçlü bir miras bırakacağız. Geçmişte olduğu gibi hasta adam bir Türkiye değil, bugün olduğu gibi inşallah yarın da bütün dünyaya şifa olan bir Türkiye bırakacağız.” şeklinde konuştu.

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş ise kendileri için önümüzdeki dönemde en önemli imtihanın 2023 imtihanı olduğuna vurgu yaparak, “İnşallah bu imtihanı başarı ile verebilirsek Allah’ın izniyle ondan sonraki zamanlar milletimizin ufkunun açılacağı zamanlar olacaktır. Bu büyük yürüyüşte desteğinize, duanıza ve katkınıza ihtiyacımız var.” şeklinde konuştular.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ise, “Korona virüs salgını sebebiyle ara verdiğimiz 7. olağan ilçe kongrelerine Cuma’dan önce Eflani ilçe kongresi ile başlamıştık, şimdi de ovacık ilçe kongremize maske, mesafe ve hijyen tedbirlerini en üst düzeyde tutarak devam ediyoruz.

7. Olağan Ovacık İlçe Kongresinde tek aday olan Ahmet Şahin Ovacık İlçe Başkanlığına seçildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.