Açık itibar cellatlığı..

ABONE OL
30 Haziran 2020 21:35
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karabük dün ve bugün sosyal medya üzerinden karabük jet haber isimli bir hesaptan yapılan ağır iftiraları konuşuyor.

Kim olduğu ya da oldukları bilinmeyen bu müfteri/ler Karabük’te bir okulda bir müdür yardımcısının 4 kız öğrenciye cinsel organını gösterdiği ve cinsel istismar da bulunduğu gibi, aşağılık bir iftirayı sosyal medya hesaplarından paylaşarak açık bir şekilde itibar cellatlığı ve büyük bir haysiyetsizlik yapıyor/lar.

Karabük Valiliği, Karabük Emniyet Müdürlüğü, Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü gibi kaynaklardan kesin olarak öğrenileceği gibi, böyle bir durum / olay / hadise yaşanmış değil.

Kaldı ki böyle bir aşağılık durum yaşansa kim neden neyin üzerini örtebilecek ? Değil cinsel istismar, sözlü bir durum olsa bile Milli Eğitim Müdürlüğü, Emniyet ve Valiliğimiz derhal devreye girer ve resmi açıdan atılması gereken bütün adımları atarlar. Bu sahte/yalan ve aşağılık bir durumu paylaşarak ilgili kişinin itibarını böylesi bir iğrenç iftirayla lekelemeye çalışan/ları biz de yıllardır gazetecilik yapan basın mensuplarından biri olarak Cumhuriyet Savcılığımıza açık bir suç duyurusunda bulunuyoruz bu haberimizle. O sözde haber sitesine girildiğinde zaten karşınıza çıplak kadın resimleri ve eskortlar çıkıyor.

Not: Değerli Karabüklüler , Sosyal medya da hesap açıp haberciyiz diyen kim olduğu ne olduğu bilinmeyen bu ve benzeri tipleri, iftiracıları ve sosyal medyada yazılan bu tip baktığında çarpıcı, ses getiren ama bu örnekte olduğu gibi külliyen yalan ve iftira niteliğindeki paylaşımlara lütfen itibar etmeyiniz. Karabük’te bir okulda 4 öğrenciye cinsel istismar olacak yer- gök inlemeyecek ulusallara kadar bu haber gitmeyecek- Valimiz, Emniyetimiz- Milli Eğitimiz göz yumacak, Partiler, STK’lar ve basın susacakta sadece bir sosyal medya hesabı çıkıp paylaşım yapacak. Böyle bir şey akıl sahipleri için zaten söz konusu olamaz, değil mi ?

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.