Abdullah Çakır’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

ABONE OL
30 Ağustos 2020 14:34
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Ulusunun Özgürlük ve Bağımsızlığı için 30 Ağustos 1922’de Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde emperyalist işgalcilere karşı kadın, erkek, çoluk, çocuk, genç, taşlı tüm vatandaşlarımızın bir araya gelerek verdikleri ulusal direnişin, kurtuluş mücadelesinin adıdır 30 Ağustos.

Ülkemizin o an içinde bulunduğu yokluk ve ekonomik zorluklara rağmen söz konusu, bağımsızlık, hürriyet ve istikbal olduğundan vatandaşlarımızın her türlü fedakarlığı gözünü kırpmadan yapabileceğini gösterdiği gündür 30 Ağustos.

Aynı zamanda kazanılan bu zafer tüm dünyada ezilen ülkelere yol gösterici olmuştur.

Özellikle son yıllarda milli bayramlardaki kutlamaların geçmişte olduğu gibi görkemli şekilde kutlanması için milli bayramlarımızın önemini genç kuşaklara anlatmak, onlara bunları öğreterek unutturmamak,unutturulmasına izin vermemek büyük önem taşımaktadır.

Bugün Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün çizdiği yolda, hak, hukuk, ve adalet arayışları içinde mücadelemizi sürdürürken 30 Ağustos zafer bayramınızı kutluyor, bu şanlı zaferin Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ile silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyorum. Ülkemizde adalet ve huzurun hüküm süreceği bayramlar diliyorum

Türk Ulusunun Özgürlük ve Bağımsızlığı için 30 Ağustos 1922’de Mustafa Kemal ATATÜRK

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.